Следвайте ни

НОВИНИ

Земетресение в Кюстендилско

Трусът с магнитуд от 2,5 по скалата на Рихтер е отчетен на 4,7 км югоизточно от град Рила (област Кюстендил) и 68 км от София.

Публикувано

на

Земетресение е регистрирано у нас рано тази сутрин. Това показват данните на Националния институт по геофизика, геодезия и география към БАН.

Трусът с магнитуд от 2,5 по скалата на Рихтер е отчетен на 4,7 км югоизточно от град Рила (област Кюстендил) и 68 км от София.

Трусът е на дълбочина 14 км.

Continue Reading
Коментирай

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Канал 7 Медия Груп ЕООД, седалище на управление гр. Червен бряг, обл. Плевен, ул. „Хан Кубрат“ № 31. Реалният собственик е Христо Георгиев Гешов, тел. 0877/674991, e-mail: h.geshov@gmail.com; kanal7news@gmail.com Собственикът, както и авторите на медията, спазват Етичния кодекс за журналиста! Авторите на КАНАЛ 7 Медия Груп спазват законите на Република България, както и правата на всеки български и европейски гражданин и обективно отразява събития, новини и всички гледни точки по важните теми от деня. Канал 7 Медия Груп Всички публикувани текстове и изображения са под закрила на „Закона за авторското право и сродните им права“. Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение е забранено.

Copyright ©2025 - Kanal7.bg